Fishman

DŹWIĘK TAK PRAWDZIWY, JAK TO TYLKO MOŻLIWE

PEŁNA NAZWA
Fishman Transducers Inc.

ROK ZAŁOŻENIA
1981

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Andover, USA 

PRODUKTY
Przetworniki dźwięku, wzmacniacze, pedały efektów, mostki gitarowe

OFICJALNA STRONA
www.fishman.com

Historia brandu

Fishman pragnie pomóc muzykom wszystkich stylów w osiągnięciu jak najprawdziwszego brzmienia, bez względu na to, gdzie i kiedy się podłączą. Nieustanne zaangażowanie w profesjonalną jakość dźwięku pomogło firmie stać się liderem w branży przetworników do instrumentów akustycznych i elektrycznych, wzmacniaczy, rozwiązań do kształtowania barwy dźwięku oraz gitar MIDI. Lojalność rodziny Fishmana, w skład której wchodzą muzycy, technicy, serwisanci i producenci instrumentów, jest wynikiem lojalności firmy wobec nich. Po 40 latach działalności brandu możesz być pewien, że Fishman dołoży wszelkich starań, aby zawsze uzyskać najlepsze brzmienie.

“INSPIRED PERFORMANCE TECHNOLOGY”

Na całym świecie, noc w noc, można zobaczyć i usłyszeć produkty Fishmana grane przez muzyków na dużych i małych scenach. Producent jest dumny, że może być związany z nimi wszystkimi i odgrywać rolę w ich procesie twórczym.

Inspired – Fishman kocha muzykę. Artyści inspirują markę do tworzenia dla nich narzędzi, które z kolei zainspirują ich samych do dalszego działania.

Performance – Producent ten zawsze stara się osiągnąć najwyższe możliwe wyniki, dostarczając realną wartość i jakość, przy jednoczesnym poszanowaniu zarówno ciężkiej pracy swoich klientów, jak również ich inwestycji w produkty oznaczone jego logiem.

Technology – Od samego początku firma Fishman zajmowała się tworzeniem zaawansowanych technologii dla muzyków. Celem było uzyskanie połączenia funkcjonalności, przystępnej ceny, solidności i powtarzalności.