Brand ID

CHRONI. INFORMUJE. ZAPEWNIA ROZRYWKĘ

PEŁNA NAZWA
Atlas Sound and Innovative Electronic Designs

ROK ZAŁOŻENIA
1934

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Phoenix, USA 

PRODUKTY
Systemy nagłośnienia, systemy komunikacji awaryjnej, produkty interkomowe/telekomunikacyjne, systemy maskowania dźwięku, adresowalne systemy nagłośnieniowe IP, strefowe systemy przywoławcze, specjalistyczne szafy rackowe na sprzęt elektroniczny, wewnętrzne i zewnętrzne systemy głośnikowe, statywy mikrofonowe, statywy głośnikowe

OFICJALNA STRONA
www.atlas.com

Atlas ied

Historia brandu
AtlasIED to efekt fuzji dwóch powszechnie uznanych liderów w świecie komercyjnego audio: Atlas Sound i Innovative Electronic Designs (IED). Obie firmy współpracują ze sobą od lat i wyrosły na najbardziej utytułowanych producentów w swojej kategorii.
BRZMI JAK SUKCES
Atlas Sound stał się największym dostawcą komercyjnego sprzętu audio, obsługującym zarówno małe, jak i największe firmy. Natomiast IED jest znane jako lider w dziedzinie masowych systemów obecnych na lotniskach, w korporacjach i instytucjach rządowych. W ciągu ponad 80 lat działania, obie firmy wykonały instalacje w ponad milionie przedsiębiorstw i instytucji. W 2009 roku Atlas Sound i IED połączyły siły, wciąż jednak działając niezależnie, z połączonym nadzorem na poziomie kierownictwa. W 2015 obie marki pogłębiły współpracę, łącząc swoje zespoły sprzedaży, marketingu i pomocy technicznej. Dzięki temu obecnie AtlasIED zapewnia lepszą obsługę klientów i różnych segmentów rynku.
DLACZEGO ATLAS? TO WIĘCEJ NIŻ GŁOŚNIKI

AtlasIED jest globalnym producentem elektroniki dostarczającym kompleksowe rozwiązania audio dla komercyjnych środowisk biznesowych. Firma oszczędza czas i pieniądze klienta dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemów komunikacji audio, jednocześnie pomagając mu w utrzymaniu bezpiecznego środowiska pracy. Osiąga to za pomocą docenianych systemów masowego powiadamiania, bezpieczeństwa życia, VoIP i prywatności mowy. Stosowane technologie bezproblemowo łączą się i integrują z istniejącymi i przyszłymi infrastrukturami analogowymi i informatycznymi.

Systemy AtlasIED są używane przez największe przedsiębiorstwa, takie jak firmy z listy Fortune 1000, szkoły, uniwersytety, zakłady produkcyjne, węzły transportu publicznego, areny sportowe, szpitale, hotele i duże sieci sklepów detalicznych. Marka pracuje również z mniejszymi podmiotami, między innymi lokalnymi kawiarniami, barami, restauracjami czy świątyniami. AtlasIED troszczy się o firmy każdej wielkości i chce, aby nie tylko przetrwały, ale przede wszystkim się rozwijały.